Реализация запасных запчастей
Subaru по ціні нижче прайсової
Сервисная акция 2012
4 шины для твоей машины!
Скидки на автомобили Lifan
Специальные цены на аксессуары Subaru
 • Покраска, ремонт
 • Запчасти
 • Купить
 • Ремонтируем сами
 • Автомобили
 • Новости
 • Где купить автомобильный держатель для телефона

  Для многих из нас телефоны, а в том числе и айфоны, являются предметом первой необходимости. В основном они необходимы для разговоров, но автомобилисты всё чаще используют телефоны в качестве навигатора,

  Где купить аксессуары для фотосъемки

  Каких только не придумано приспособлений для того, чтобы получился качественный снимок? Все виды соответствующего оборудования можно приобрести в интернет - магазине"SHTEPSEL.com". Корпоративный сайт

  Туры по Украине

  Много есть сейчас вариантов туристических походов и активного отдыха. Выбор сейчас действительно огромен. Если вас интересуют пешеходные туры, то вот тут вы можете выбрать

  Заливы на карту отзывы
  Для мыслящего человека в наше время не стоит вопрос- куда пойти работать и на кого, извините за выражение, горбатиться, чтобы как то свести концы с концами. Сегодня открыты такие направления и перспективы,

  Залив на карту без
  Современный продвинутый человека прекрасно понимает, что деньги в наше время в буквальном смысле просто валяются под ногами. Нужно только иметь смелость и немного смекалки чтобы поднять и присвоить их.

  Выбор стартера. | Ценители ВАЗ 2107 | ВКонтакте
  Ценители ВАЗ 2107..... , И так начнем. Я Евгений Коломин расскажу вам какой же все таки стартер ставить. Первый, желательно редукторный. Фенокс лажа. Потом к белоруускому запчастей не найдешь.

  Что лучше тосол или антифриз для Ваз
  Содержание: Особенности тосола и антифриза Тосол или антифриз для ВАЗ-2107 Замена жидкости на ВАЗ-2107 Тосол или антифриз для ВАЗ-2109 и других моделей Видео — Что лучше

  Схема переключения передач мтз 80 (82): возможные проблемы и методы решения
  Трактор МТЗ-82Коробка передач обеспечивает трактор большим количеством рабочих режимов, благодаря чему машина может выполнять тяжёлые и энергозатратные работы с минимальными затратами топлива. Схема

  Как переключать скорости на мотоцикле
  Шаги Метод 1 Механическая трансмиссия 1 Изучите сцепление, газ и переключение передач. Рычаг сцепления находится перед левой ручкой руля. Сцепление "отвечает" за передачу вращающего момента

  Услуги по подбору автомобиля в Нижнем
  Статистика «Автостата» свидетельствует, что подержанные авто сегодня продаются гораздо лучше новых. В феврале текущего года в России было продано 370 тыс. машин с пробегом. Как видно, б/у автомобили сегодня

  Цікаво про погрузчики

  Опубликовано: 18.03.2016

  Питання і відповіді про навантажувачі
  Щоб оптимізувати простір і збільшити корисну площу складів, стелажі почали робити ще вищими. Обслуговування подібного складу вручну вантажниками – занадто складний і трудомісткий процес, який, завдяки роботі вилочного навантажувача, значно спрощується, так як з'являється можливість піднімати палети на значну висоту і опускати без особливих зусиль. Які бувають вилочні навантажувачі, чи мають вони між собою відмінності, нюанси використання – всю цю інформацію ви знайдете нижче у вигляді відповідей на типові запитання.
  Які навантажувачі кращі: електричні або на рідкому паливі?
  Все залежить від умов, в яких буде експлуатуватися навантажувач. Якщо вам необхідно обрати апарат для роботи всередині складу з рідкими виїздами на вулицю, доречніше використовувати електричний навантажувач. Для більш важкої роботи, яка передбачає довготривале перебування на вулиці та рідкісні заїзди на склад, можна використовувати модель на рідкому паливі або зрідженому газі. Доречі дивіться посилання фронтальний погрузчик.
  Скільки палива споживає навантажувач?
  Навіть незважаючи на те, що виробники цієї техніки проводять тестування і вказують приблизний об'єм споживання палива при певних навантаженнях на годину, а також існують формули розрахунку споживання палива, всі ці дані будуть дуже відносні. Наприклад, рельєф вашого складу має значні перепади висоти, а оператору постійно доводиться піднімати палети на високі стелажі. В іншому підприємстві перепадів немає, поверхня всієї території складу рівна, стелажі – низькі. В результаті різниця у витраті пального однакових навантажувачів може відрізнятися більш ніж на літр в годину.
  Як довго може служити акумулятор навантажувача?
  Перш ніж тяговий акумулятор втратить більшу частину своєї потужності, він гарантовано прослужить від 1500 до 2000 циклів заряду. Іншими словами, якщо ваш склад працює кожен день, акумулятор мусить відпрацювати мінімум 4 роки. При цьому важливо не порушувати умови його експлуатації.
  Як високо можна піднімати вантаж і якої маси?
  Все буде залежати від моделі та вантажопідйомності обраної техніки. Чим нижчі ці параметри, тим дешевше в підсумку буде коштувати апарат. На даний момент можна придбати навантажувач як на 1500, так і 7000 кг вантажопідйомності. Висота підйому може становити від 2 до 6 і більше метрів.
  Які навантажувачі більш популярні та яка їх вартість?
  Найпопулярніші бренди на ринку вантажної техніки це: CAT, Toyota, NISSAN, Linde, Mitsubishi, HELI, Crown та інші. В цілому на ринку більше 30 брендів вантажної техніки з різних країн. Що стосується ціни, то тут доволі складно звести все до одного знаменника, так як вона залежить від характеристик техніки і цінової політики виробника. За новий навантажувач доведеться викласти близько 20 000 доларів, тоді як б/у апарати з доволі великим "досвідом роботи" можна знайти по 8 000 доларів.
  Чи є різниця між покришками на техніку?
  Так, різниця є. По-перше розрізняють два типи покришок для навантажувачів: пневматичні і суцільнолиті. Пневматичні шини за своїм типом нагадують звичайні автомобільні і в свою чергу поділяються на камерні і безкамерні. Суцільнолиті шини заповнені всередині не повітрям, а спеціальним складом (гумова суміш). На відміну від попереднього варіанту, суцільнолиті шини не бояться проколів, але, в той же час, гірше відпрацьовують нерівності на дорозі.
  Наскільки складно керувати навантажувачем?
  Щоб отримати впевнену відповідь на це питання, можете подивитися відео і переконатися, що нюанси в керуванні все-таки є. Якщо серйозно, то між процесом керування навантажувачем і автомобілем немає абсолютно нічого спільного.
  Дивіться https://www.youtube.com/watch?v=WB9k9mMMwco
  Тут ви керуєте поворотом заднього колеса, це означає, що логіка поведінки техніки буде абсолютно інша. Найважливіше навчиться вірно оцінювати відстані і висоту переміщення вантажів, натомість саме пересування можна освоїти досить швидко.
  Які курси необхідно закінчувати для того, щоб мати право керувати навантажувачем?
  На даний момент водій-оператор навантажувача повинен мати права на керування цією технікою. Спеціалізованих установ, які проводять теоретичне та практичне навчання, досить, орієнтовний час навчання – 6 місяців. Для водіння електричного навантажувача також знадобиться II група з електробезпеки. Ще необхідно буде пройти навчання по заміні і зарядці тягових акумуляторних батарей.
  Яка максимальна швидкість вилочного навантажувача?
  Влаштувати гонки на навантажувачах (особливо електричних) не вийде, та й немає в цьому ніякої необхідності. Сучасний дизельний навантажувач здатний розвивати швидкість до 25 км/год. Швидкість електричного варіанту трохи нижче, вона залежить від заряду батареї і становить близько 20 км/год.

  rss