Реализация запасных запчастей
Subaru по ціні нижче прайсової
Сервисная акция 2012
4 шины для твоей машины!
Скидки на автомобили Lifan
Специальные цены на аксессуары Subaru

Запчасти для либхер

Опубликовано: 03.07.2017

Менеджер, який днями був призначений головою нової престижної марки Genesis, свого часу очолював в знаменитої італійської компанії підрозділ дизайну і розвитку бренду — але протягом останніх п’ яти років працював у сферах, не пов’ язаних з автомобільною промисловістю.

Посмотреть цены на запчасти для либхер вы можете посетив сайт www.ecrane.ru.

Концерн Hyundai оголосив про призначення 52-річного Манфреда Фіцджеральда керівником нещодавно створеного бренду Genesis — нагадаємо, під ним будуть випускатися престижні моделі (першими представниками марки стануть, змінивши імена, седани Hyundai Genesis і Equus).

Робота в Lamborghini стала найяскравішим епізодом кар’ єри Фіцджеральда, який пройшов в італійській компанії шлях від менеджера з маркетингу до однієї з ключових фігур в керівництві, відповідаючи як за дизайн автомобілів, так і за загальну концепцію бренду. Як стверджує присвячений новому призначенню реліз, фахівець допоміг Lamborghini « збільшити продажі в десять разів» . Фіцджеральд покинув компанію в 2011 рік і з тих пір працював в інших сферах — спочатку був одним з керівників в випускаючої престижну побутову електроніку компанії Loewe, а потім запустив власний консультаційний бізнес.


ручки для холодильника Liebherr