Реализация запасных запчастей
Subaru по ціні нижче прайсової
Сервисная акция 2012
4 шины для твоей машины!
Скидки на автомобили Lifan
Специальные цены на аксессуары Subaru
На главную UA Холдинг
Все в салоне

Правоохоронці повернулись із зони АТО

Опубликовано: 01.12.2016

видео Правоохоронці повернулись із зони АТО

правоохоронці і спецпризначенці батальйону «Полтава» повернулися додому із зони АТО

Усі фото СЗГ УМВС України в Рівненській області

Керівники обласної міліції, колеги-правоохоронці, родичі та друзі зустрічали міліціонерів, які щойно прибули зі східного регіону України, як справжніх героїв.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області, перейдите Житомир.

51 правоохоронець з обласного управління внутрішніх справ та міськрайорганів міліції Рівненщини несли службу в зоні АТО відповідно до своїх функціональних обов`язків. Сьогодні всі вони повернулися додому живими і неушкодженими.

Начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов привітав підлеглих з поверненням та подякував їм за мужність та героїзм, які вони виявили у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність Присязі правоохоронця та незламність духу. Він зазначив що, усі вони отримають чергові спеціальні звання в порядку заохочення.

- Спасибі вам за те, що ви зробили там, на неспокійному сході, дякуємо за сумлінне виконання службового обов’язку і головне: спасибі, що повернулися живими й неушкодженими у свою частину, до своїх родин, - сказав до бійців защитник начальника УМВС Павло Алєксєєнко.

Цей зведений загін з числа рівненських правоохоронців ніс службу на блокпостах, наші бійці допомагали переселенцям, супроводжували колони з військовою технікою, охороняли громадський порядок, а також брали участь у бойових операціях.


До Вінниці із зони АТО повернулися 40 правоохоронців


Сто бійців зведеного загону правоохоронців Сумщини повернулися із зони АТО на ротацію

rss