Рубрики
Купить

Кондиціонери Ліка-Комфорт основні переваги

 

Висока температура влітку змушує людей використовувати кондиціонери в своїх будинках і офісних будівлях, щоб забезпечити хороші умови життя і роботи.

Кондиціонер компанії Ліка-Комфорт може не тільки забезпечити необхідне полегшення жарким літом, але також є ефективним рішенням для запобігання хворобам і смертей, пов’язаних з високою температурою.

Однак, якщо вчасно не очистити і не відремонтувати саму систему кондиціонування, це може викликати проблеми зі здоров’ям.

Спліт-система являє собою кондиціонер, що складається із зовнішнього (компресор конденсаційного) і внутрішнього (випарного) агрегатів. Зовнішні блоки зазвичай встановлюються на фасаді будівлі, а внутрішні блоки встановлюються в приміщенні і розміщуються на стінах, підлогах і стелях, включаючи вбудовані стелі.

Спліт-система має широкий діапазон потужності і призначена для охолодження приміщень різної площі, в тому числі кількох суміжних кімнат (наприклад, мульти-спліт-система).

На додаток до традиційного охолодження спліт-систему можна використовувати і для обігріву. Багато моделей мають додаткове обладнання (включається в обладнання або встановлюється на вимогу замовника) — генератори іонів і ряд додаткових фільтрів для очищення повітря.

Кондиціонери в основному використовуються для охолодження повітря. За даними Департаменту по контролю і профілактиці захворювань, пристрій є захисником номер один проти хвороб і смертей, пов’язаних зі спекою.

Щоб знизити ризик для здоров’я, лікарі рекомендують пити багато води в жарку погоду і користуватися кондиціонерами в приміщенні.

Дослідження довели, що кондиціонери є важливим обладнанням для пацієнтів, які страждають на алергію та астму. Кондиціонери можуть ефективно очищати повітря від шерсті тварин, пилу і диму, фільтрувати пилок з дерев, трави і бур’янів, іонізувати повітря, вбивати бактерії і віруси і підтримувати циркуляцію повітря в приміщенні.

Щоб забезпечити здорову і ефективну роботу системи кондиціонування повітря, вам слід:

Регулярно очищайте і замінюйте повітряний фільтр;

Перевірити, чи нормально працює витяжний вентилятор;

Не зберігайте фарбу, чистячі засоби та інші хімічні речовини поряд з системами кондиціонування, опалення або вентиляції;

Своєчасно викликайте фахівця, який професійно очистить проблемний кондиціонер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *